ЖК «Уютний квартал»
просп. Героїв Небесної Сотні, 18/2
Пн-Вс з 9:00 до 21:00
Графік роботи
Топові процедури

«Бьюті дні» в Центрі Краси Пір'ячко

Бьюті день #1

«Комплексне омолодження  (обличчя, шия, декольте)»

 • Аквапілінг на освітлення або зволоження,
 • RF - ліфтинг обличчя, шия, декольте
 • Ферментотерапія 1 (доглядова процедура від DMK) або віковий догляд від Мedik8
 • Апаратний масаж - Icoone LAZER MED ( обличчя) – 40 хв

Аквапілінг на освітлення або зволоження – процедура на апараті Hydro Touch H-2, яка глибоко регенерує та зволожує шкіру, розгладжує зморшки та надає сяючого та здорового вигляду вашій шкірі, в той час як RF - ліфтинг Endymed обличчя шиї та декольте - забезпечує вироблення нового колагену, зменшення зморшок, підтягування та скульптурування обличчя не вимагаючи при цьому операцій або іньєкцій.
Ферментотерапія -1 — догладова процедура яка зробе обличчя підтягнутим та стимулюватиме вироблення колагену, прибере надлишок жирових клітин, позбавить клітини від токсинів та ушільнить тканини. Віковий догляд від Medik 8 – який освітлює колір шкіри, надає ліфтинг ефект, омолоджує та зміцнює шкіру.

Завершальним етапом є – процедура апаратного масажу обличчя на апараті -  Icoone LAZER MED, яка допоможе досягти безпрецедентних результатів, за допомогою LED та LASER активізується природний обмін речовин та, зміцнюються м’язи та тканини, забезпечується значний дренуючий ефект та позбавлення від набряку

Акційна ціна комплексу - 7999 грн (10 000 грн)
Тривалість комплексу - 5 годин

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН
+38 (095) 730-30-30Бьюті день #2 

«Ліфтинг та зволоження (обличчя)»

 • Аквапілінг на освітлення або зволоження
 • RF - ліфтинг  – обличчя
 • Ферментотерапія - 1 (доглядова процедура від DMK) або анти-віковий догляд від Мedik8
 • Апаратний масаж Icoone LAZER MED ( обличчя) 40 хв

Аквапілінг на освітлення або зволоження – процедура на апараті Hydro Touch H-2 яка глибоко регенерує та зволожує шкіру, розгладжує зморшки та надає сяючого та здорового вигляду вашій шкірі, в той час як RF - ліфтинг обличчя забезпечує вироблення нового колагену, зменшення зморшок, підтягування та скульптурування обличчя не вимагаючи при цьому операцій або іньєкцій.

Ферментотерапія -1 догладова процедура яка зробе обличчя підтягнутим та стимулюватиме вироблення колагену, прибере надлишок жирових клітин, позбавить клітини від токсинів та укріпить тканини.

Віковий догляд від Medik 8 – який освітлює колір шкіри, надає ліфтинг ефект, омолоджує та зміцнює шкіру.

Завершальним етапом є – процедура апаратного масажу обличчя на апараті -  Icoone LAZER MED яка допоможе досягти безпрецедентних результатів, за допомогою LED та LASER активізується природний обмін речовин та, зміцнюються м’язи та тканини.

Акційна ціна - 5499 грн (6800 грн)
Тривалість комплексу - 4 години

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН
+38 (095) 730-30-30Бьюті день #3

«Сяючий догляд»

 • Аквапілінг на очищення на апараті Hydra Touch
 • Догляд від Hydropeptide -  на основі стовбурових клітин
 • Масаж обличчя на апараті Icoone LAZER MED

Аквапілінг на очищення – процедура яка максимально глибоко очищає, зволожує, підтягує та поліпшує якість шкіри, а також сповільнює її  старіння на молекулярному рівні.

Наступним етапом є доглядова процедура від Hydro Peptide на основі стовбурових клітин працює з надлишковою пігментацією, огрубілою та тьмяною шкірою вже після першої процедури шкіра розгладжується стає більш сяючою та насиченою енергією.

Як завершення апаратний масаж обличчя на апараті -  Icoone LAZER MED який допоможе досягти безпрецедентних результатів, за допомогою LED та LASER активізується природний обмін речовин та, зміцнюються м’язи та тканини, забезпечується значний дренуючий ефект та позбавлення від набряку.

Акційна ціна - 3499 грн (4400 грн)
Тривалість комплексу - 4 години

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН
+38 (095) 730-30-30Бьюті день #4 

«Релакс та корекція тіла» • Класичний масаж 60 хв
 • Масаж тіла на апараті Icoone LAZER MED
 • Термоактивні обгортання  на косметиці STYX

Класичний ручний масаж допоможе зняти напругу втому та скоректувати фігуру, а масаж на апараті -  Icoone LAZER MED - допоможе досягти безпрецедентних результатів, за допомогою LED та LASER активізується природний обмін речовин та, зміцнюються м’язи та тканини, забезпечується значний дренуючий ефект та позбавлення від набряку.

Фінальний етап термо активні антицелюлітні обгортування на професійній косметиці STYX допоможуть позбавитись від целюліту, зменьшить об'єм та вагу тіла, активізує видільні функції організму, нормалізує обмін речовин ,відновить мікроцеркуляцію та лімфовідтік ,покращить загальне самопочуття та відчуття приливу сил та енергії.


Акційна ціна - 2500 грн (3190 грн)
Тривалість комплексу - 3 години

ЗАПИСАТИСЬ ОНЛАЙН
+38 (095) 730-30-30Спеціальні пропозиції